0
HAKKIMIZDA
 
Zeytin üretimi yapan ailelerin fertleri olarak zeytinyağının günlük hayatta beslenmeden, sağlığa ve hatta çocuk bakımına kadar kullanıldığı bir coğrafyada büyümek, bu kutsal ağaca olan sevgimizin temellerini oluşturur. Önceleri kendi tarlalarımızda gerçekleştirdiğimiz üretim faaliyetlerini markalaşma çalışmaları sonucunda sizin sofralarınıza bizzat kendimiz sunma kararı aldık. Bu kararımızın en önemli amacı aile geleneği olan zeytin yetiştiriciliğini atalarımızdan devraldığımız bilgi birikimi ve günümüz imkanları ile bir araya getirmek, en önemli sebebi ise tamamen doğal süreçlerden geçerek, özenle tek tek toplanan, en kaliteli zeytinlerin seçilerek sofranıza gelme sürecinin tüm aşamalarını Masmana güvencesi altına almaktır. Bir annenin bebeğine gösterdiği özen gibi ilgiyle yetiştirilen zeytin ağaçlarımız geleneksel yöntemlerle toplanır, son teknoloji ekipmanlar ile tamamen hijyen ve sanitasyon kuralları göz önünde bulundurularak İSO belgeli endüstriyel tesislerimizde paketlenerek sofranıza gelir. Masmana zeytinyağları asidik değeri insan sağlığı açısından tüketilmeye en uygun yağlar arasındadır. Ürünlerimiz, gastronomi uzmanlarının bizzat ısıl işlemlerden geçirerek yemeklerde test ettikleri, gıda mühendislerinin denetiminden geçerek sofranıza gelir. Masmana zeytinyağları, tadım uzmanlarından üstün lezzet tanımına uygunluğu ve tat-koku-aroma dengesi açısından tam not almış olma özelliği ile sofralarınıza lezzet katar. Gerek bulunduğumuz konumun zeytinin ana vatanı olması, gerek Gaziantep'in başta Türkiye sonrasında tüm Dünya'da gastronomi popülaritesinin sürekli artması yaptığımız işin ne denli önemli olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu sebeple ''Nasıl en iyi zeytinyağını üretir ve bu kaliteyi sürekli hale getirebiliriz?'' soruyla başlayan çalışmalarımız siz değerli müşterilerimizin ürünlerimize kolayca ulaşmasıyla son bulmaktadır. 
 
Misyonumuz  
 
Medeniyetler beşiği Mezopotamya?dan dünyaya yayılan ve bugün dünyanın birçok bölgesinde yetiştirilen zeytini ve zeytin kaynaklı ürünleri, Gastronominin Başkenti Gaziantep'te tekrar hak ettiği konuma ulaştırmak, bunun için gerekli bilgi ve beceriye sahip olmak, Türkiye ve Dünya pazarında tercih edilen bir marka yaratmak. 
 
Vizyonumuz  
 
Dünya gastronomisinde söz sahibi olan Gaziantep?in geleneksel üretim teknikleri ile modern sunum anlayışlarını bir araya getirmek ve şehrin Gastronomik ürün yüzü olabilmek, Gaziantep yöresel ürünlerine ışık tutmak, Gastronomi şehri olmanın getirdiği inovatif yaklaşımları ürünlere yansıtabilmek, Gaziantep?i yöresel ürün kategorisinde en üst sıraya taşımak. 
 
Temel Değerlerimiz  
 
Gaziantep insanın çalışkanlığı, bölgede ve Türkiye genelinde taşıdığı bayrağı hep ileriye götürebilmek misyonunu sürdürülebilir kılmak, bilimsel bilgi ve pratik beceriyi birleştirmek, etik değerler çerçevesinde ürün üretimini gerçekleştirmek, toplum ile bağlarını koparmadan topluma hizmet anlayışını benimsemek, sonuç değil süreç odaklı düşünmek, planlamak ve eyleme dökmek.
 
 
 

Masmana'yı Videolar ile Tanıyın

 


MASMANA E-KATALOG


Ürün kataloğumuzu detaylı incelemek için TIKLAYINIZ
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.